Emeriver - Úvod | Bandzone.cz

Emeriver rock-pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Vzhůru stoupnout (demo 2010)
    Nezařazeno
  • Dej mi důvod (demo 2010)
    Nezařazeno
  • Výkřiky (demo 2010)
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

!!! EMERIVER NA MAJÁLESU A V HITPARÁDĚ RADIA SOUNDWAVE !!!

Čaw,

díky moc za super atmosféru na APRÍLESU!!! Máme další možnost se společně setkat a to už tento pátek opět ve STROMOVCE na MAJÁLESU   6.5.2011 !!!

Emeriver  uvidíte ve 22:10 !!!

 Rozhodně by jste neměli chybět, je to jedna z největších hudebních akcí v Praze !!!

 

 

A máme pro Vás další BOMBU. Náše skladba Výkřiky se dostala do rádia SOUNDWAVE!!!

 

Hlasujte pro Emeriver na http://www.radiosoundwave.cz/hitparada/

 Musíme to těm ostatním kapelám pořádně natřít :)

 Díky moc

Těšíme se na Vás

Emeriver

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

jkon

je úplně jedno jestli kapela už pár let neexistuje nebo ne. A stejně tak jestli jde o demáče nebo ofiko nahrávky. Prostě dali materiál volně k dispozici k poslechu. A pokud svůj produkt někde vystavím, tak musím počítat s tím že to bude nějak hodnoceno. A na to má každý právo veřejně to nějak zhodnotit. To že jsou/byli špatní, je smutné, leč pravdivé. Sorry jako.

Strombass

Jkon, Hille: Vy jste zajímaví případi. Po 10 letech hodnotit demáče kapely, která těch (již) 10 let neexistuje. Nevím co se s nima stalo že tak rychle skončili, ale měli potenciál jako blázen :)

Bez profilu

hille

Nezbý vá než souhlasit se vším. Zoufale neoriginální styl kde chybí kvalita, hudba těžce průměrná (pokud tedy budem kapele fandit) a není zde nic čím by byla zajímavá, tento styl byl možná populární před 20-30 lety, ale v dnešní době? Marná sláva, devatesátky jsou dávno pryč. Kapitola sama o sobě jsou směšné texty plné klišé a rýmů jak ze slabikáře. Snažit se být rádoby-vtipný (a nebo naopak rádoby-drsný) většinou spíše balancuje na hraně trapnosti, a když neví, tak tam dám oou oou oouh - to je tedy opravdu originální počin, to je tak na poklonu a rychlý odchod do šatny. Lze řící jediné- odpusťme chlapcům že kdy vzali do ruky nástroje. Uffffff!

Zobrazit všechny názory