nazdar chalani.No tak malo by to but v Handlovej v sobotu 20.9.Dam vam cislo na ICQ 316-152-898 alebo na tel 0908 554 988.Musime sa dohodnut na detajloch,tak to tak bude lepsie ak vam ten termin sedi..sak sa mi ozvite. Caci
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nazdar chalani.No tak malo by to but v Handlovej v sobotu 20.9.Dam vam cislo na ICQ 316-152-898 alebo na tel 0908 554 988.Musime sa dohodnut na detajloch,tak to tak bude lepsie ak vam ten termin sedi..sak sa mi ozvite. Caci
...hojte elementaci...celkom good koncert...a vlado diky ze som si mohol zaspiewat...mash to u mna:D:D:D...
tento mesiac mozeme vsetky vik. okrem 13 - 14.
tento mesiac mozeme vsetky vik. okrem 13 - 14.
nazdar chalani.Dlho sme tu neboli tak sa nam nedalo ozvat.Ak mate chut,tak by sme mali asi o nejake 2.tyzdne hrat v nedalekej dedinke za Handlovou..Presny datum upresnim...
chalani ste dobryyy,ale ja som lepsiii :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
pocujte, nebudete mat cez tyzden skusku? na koncert do Puchova nepojdeme, bo sa nemame ako dostat domov :) tak som rozmyslal ze by niekto z nas dosol na skusku a sa mozme dohodnut tam, alebo napiste na icq (293-489-808) alebo peter.sedivy@centrum.sk , ale rad by som si vas vypocul ete pred koncertom.
Chalani vstupne neni žiadne je to free..takze 6,oktobra o 17,00 pred biliardom este sa nam ozvite co a ako konkretne Mottakovi alebi Mickemu. Cus
nazdar,
my si teraz riesime vlastne problemy a najblizsie neplanujeme v nasom meste koncert, mozno niekedy v priebehu oktobra,
ako to vypada s koncertom u vas???
nooo od Bosoraku sa toho dost zmenilo, ci uz v zostave kapely, lebo jedna spevacka odisla, a aj playlist sa prestriedal ale hadam sa to zmenilo aj v kvalite hrania:D