Element - Názory | Bandzone.cz

Element rock / Dubnica nad Váhom

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Cintorín
    Nezařazeno
  • Politikker (live)----new
    Nezařazeno
  • Čo je v nás
    Nezařazeno
  • Pohľad z výšky
    Nezařazeno
  • My
    Nezařazeno
  • Kniha osud
    Nezařazeno
  • Všetko bolo krásne
    Nezařazeno
  • Good day
    Nezařazeno
  • Strach.....nudil som sa doma a nahral som spev...:)
    Nezařazeno
  • Politikker
    Nezařazeno
  • Nočná vražda
    Nezařazeno
  • Žeby teplý
    Nezařazeno
  • Nevinná vláda---zo skúšky
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Mike182

...hojte elementaci...celkom good koncert...a vlado diky ze som si mohol zaspiewat...mash to u mna:D:D:D...

CN BAND

nazdar chalani.Dlho sme tu neboli tak sa nam nedalo ozvat.Ak mate chut,tak by sme mali asi o nejake 2.tyzdne hrat v nedalekej dedinke za Handlovou..Presny datum upresnim...

The Revenge

pocujte, nebudete mat cez tyzden skusku? na koncert do Puchova nepojdeme, bo sa nemame ako dostat domov :) tak som rozmyslal ze by niekto z nas dosol na skusku a sa mozme dohodnut tam, alebo napiste na icq (293-489-808) alebo peter.sedivy@centrum.sk , ale rad by som si vas vypocul ete pred koncertom.

Bez profilu

Etil-PZ

Chalani vstupne neni žiadne je to free..takze 6,oktobra o 17,00 pred biliardom este sa nam ozvite co a ako konkretne Mottakovi alebi Mickemu. Cus

The Revenge

nooo od Bosoraku sa toho dost zmenilo, ci uz v zostave kapely, lebo jedna spevacka odisla, a aj playlist sa prestriedal ale hadam sa to zmenilo aj v kvalite hrania:D

1 2 3 4 5 6810131722283542495560646668 69 70 71 72 73 74