Element - Názory | Bandzone.cz

Element rock / Dubnica nad Váhom

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Cintorín
    Nezařazeno
  • Politikker (live)----new
    Nezařazeno
  • Čo je v nás
    Nezařazeno
  • Pohľad z výšky
    Nezařazeno
  • My
    Nezařazeno
  • Kniha osud
    Nezařazeno
  • Všetko bolo krásne
    Nezařazeno
  • Good day
    Nezařazeno
  • Strach.....nudil som sa doma a nahral som spev...:)
    Nezařazeno
  • Politikker
    Nezařazeno
  • Nočná vražda
    Nezařazeno
  • Žeby teplý
    Nezařazeno
  • Nevinná vláda---zo skúšky
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

SajtoHNS

Ahoojte nechystate nejaki koncert???? ze by sme sa fohodli na vymennom ??

Wadda

no jasne ze mozme daco zorganizovat ;) ale teraz este musime vraciat inym kapelkam takze asi az po novom roku ... isto sa dohodneme.. icq abo take daco nemate? :)

Element

Tak ja by som bol osobne veľmi rád a určite mi dajú aj chalani za pravdu, keby sme mohli zahrať v Žiline, preto som aj Vás chalani oslovil, či by sme nespravili spolu nejaký koncertík :))

a čo sa týka tých cover verzii ktoré sa hrajú...

myslím, že je to fajn, keď kapela má naskúšané aj cover verzie, ale myslím, že by postupne mala svoj repertoár obohacovať hlavne o vlastné skladby, o tom je kapela :))

Karky

Wadda

no presne tak to chodi vsade ;) len v ZA sa zrusilo par podnikov tak je problem s miestom ... Ono su take male krcmicky ako napr. Hannybunny ale no na 3och metroch tazko zmestit kapelu aj fans :o)) a stymi covermi.. no to je len podla chuti.. kazda kapelka hra covery.. mne napr. este nik nezahral deftones tak hrame cover od nich ;) takze tak.. tazko prist na chut kazdemu kto je na koncerte... :)
hehe stacilo :o)

1 2 3 4 5 6810131722283441485458616365 66 67 68 69 70 71 72 73 74