No ved ti možeš mi ost. si dame FERNETIK....:D...................inak k tej skladbe ja by som kcela počut Flooydov ale to isto nebude te hrat tak potom Motorhead- Louie, Louie..:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No ved ti možeš mi ost. si dame FERNETIK....:D...................inak k tej skladbe ja by som kcela počut Flooydov ale to isto nebude te hrat tak potom Motorhead- Louie, Louie..:D
zadny fernet sa pit nebude....ale dzus....
heeeeeeeeeej aj ja mam RADA Fernet.......:D namna ste zabudli či čo????......:(
Bobeš..jaa ti s nim-fernetom pomozem velmo raaaad...:)
to je v pohode....ja mam 2 ruky , ty mas k tomu ete aj 2 osobnosti.....
ano mas pravdu....zacinam sa bat o svoju bezpecnost.....vravim to tinke č.1 .....čize jej prvemu ja..
Maroš aby si predal tie tvoje činely!!!:-D aby si mal na tu vstupenku a mne aby si kupil este flasku Fernetu!!!!:-))))
sak ja som sa este nezobudil ...jsa este stale snivam moj zivot..... ( a snazim sa vynechavat pivo) =)
srandičky srandičky.... :P
šak dočkaj Vladdo, ty sa raz ráno nezobudíš...... :D
Karky ;-)
jasne.....v dnesnom svete je uplne samozrejme, ze ludia su cestní....preto sa nam vsetkym zije tak krasne..=)