Nazdarek.....nee.....uz hrame len vlastne......to len chceme 1 song zahrat k tym vlastnym.....aby aj ludia sa trosku zabavili na nieco co je im aspon trosku zname....
Vladdo
vladdo
sakra sakra sakra sakra......
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
sakra sakra sakra sakra......
vladdo tebe ju nekupim,ty si povedal,ze len dzuuus,je mi luto....:)
pre doyle45:no vsetko tomu nasvedcuje,ze to je bud ado,alebo vlado..:) mam pravdu???veru collegium nebude,take psycho by nezvladli :D
Nazdarek.....nee.....uz hrame len vlastne......to len chceme 1 song zahrat k tym vlastnym.....aby aj ludia sa trosku zabavili na nieco co je im aspon trosku zname....
Vladdo
aaaaaaaaaaaa ........ ospravedlnujem sa. Spravil som gramaticku chybu
oprava: Collegium Musicum (to len tak keby vas to uviedlo do pochybnosti :)
zdarte vy elementáci:D očuvajte, máťe aj vlasné veci, alebo len prebraté?:P
Co takto Collegium Muzikum - Osvetlovac? :)
Ved vies Martin ktora bije:)
a mne ju nekupis??....=)
srdiecko neboj nezabudli,aj flasu Ti kupim,ked bude treba......:)
Metallica- Seek and Destroy
samozrejme v za....secko bude......aj neil aj ramones....ale uz asi len vlastne potom....=)