Cha checkujte:
http://www.blastbeat.sk/tmc/video/93/
...........myslim ze je to ok..............spokojnosť=)
mrco
no zasa ste mi nezahrali to co som si prial....juj uz ste ma ted nastvali..ja som chcel beckstreet Boys!!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no zasa ste mi nezahrali to co som si prial....juj uz ste ma ted nastvali..ja som chcel beckstreet Boys!!!!
Element............ vynikajuci konzert. Ukojili ste moje srdce.
Dakujem
no keby som bodie zdielal tvoj nazor.....vyzeral by som ako namysleny kreten........cize mas pravdu....=)
dobre video, také pokojné, vyrovnané, seriózne, s jemnými prvkami humoru. Aj tá skladba je dobrá
:) :D
Cha checkujte:
http://www.blastbeat.sk/tmc/video/93/
...........myslim ze je to ok..............spokojnosť=)
Keďže vy ste PROFESIONÁLI, tak aj my sme profesionáli a nalejem sa teda až po.....a možno vôbec....mám antibiotiká.....uvidíme, či ich vypustím....=)
Uz sa tesime. Len sa moc nenalej Vlado, nech nie si narobeny :)
SPRÁVNY VÝBER.....ak sa nic nestane (ak nebude Lemmy moc najeb...) bude Ace of Spades.,.,..a hned prva......len aby tam ktosi na to skakal.....=)....mrco nezavádzaj fanušikov ----------pise sa to Backstreet Boys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mohli by ste zahrat ace of spades....ak hlasujem tam kde nemam ,,...tak sorry.....inde ma to nenapadlo:D
v piatok mi zahrajte konecne Beckstreet Boys...prosim