Element - Názory | Bandzone.cz

Element rock / Dubnica nad Váhom

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Cintorín
    Nezařazeno
  • Politikker (live)----new
    Nezařazeno
  • Čo je v nás
    Nezařazeno
  • Pohľad z výšky
    Nezařazeno
  • My
    Nezařazeno
  • Kniha osud
    Nezařazeno
  • Všetko bolo krásne
    Nezařazeno
  • Good day
    Nezařazeno
  • Strach.....nudil som sa doma a nahral som spev...:)
    Nezařazeno
  • Politikker
    Nezařazeno
  • Nočná vražda
    Nezařazeno
  • Žeby teplý
    Nezařazeno
  • Nevinná vláda---zo skúšky
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

mrco

no zasa ste mi nezahrali to co som si prial....juj uz ste ma ted nastvali..ja som chcel beckstreet Boys!!!!

Bez profilu

doyle45

Element............ vynikajuci konzert. Ukojili ste moje srdce.
Dakujem

Bez profilu

Vladdo

no keby som bodie zdielal tvoj nazor.....vyzeral by som ako namysleny kreten........cize mas pravdu....=)

Bez profilu

bodie37

dobre video, také pokojné, vyrovnané, seriózne, s jemnými prvkami humoru. Aj tá skladba je dobrá
:) :D

Bez profilu

Vladdo

Keďže vy ste PROFESIONÁLI, tak aj my sme profesionáli a nalejem sa teda až po.....a možno vôbec....mám antibiotiká.....uvidíme, či ich vypustím....=)

Bez profilu

CI5

Uz sa tesime. Len sa moc nenalej Vlado, nech nie si narobeny :)

vladdo

SPRÁVNY VÝBER.....ak sa nic nestane (ak nebude Lemmy moc najeb...) bude Ace of Spades.,.,..a hned prva......len aby tam ktosi na to skakal.....=)....mrco nezavádzaj fanušikov ----------pise sa to Backstreet Boys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mattik

mohli by ste zahrat ace of spades....ak hlasujem tam kde nemam ,,...tak sorry.....inde ma to nenapadlo:D

Bez profilu

mrco

v piatok mi zahrajte konecne Beckstreet Boys...prosim

1 2 3 4 5 681013162025303539434648 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58606264666870 71 72 73 74