kurwa kurwa kurwa kurwa som to nestihol....kto bol 10 000 nech sa prihlasi.....
vladdo
hej hej chapem......aj ja mam taky problem......
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hej hej chapem......aj ja mam taky problem......
___________________________######_______ __
________________________ ___#O##O#_________
____________________________##I##_______ ___
___ __________________________##___________
___________________________ ######_________
__________________________#######_______ __
__##### _________________#########_________
_########_______________###_### ###_________
_######__##____________###__######______ ___
__####___ _##__________###___######_________
_____##################___###### __________
_____###################<3######_____ _____
______###### ###########___######__________
_______###_______#####_____######___ ______
______###_______#####______######_______ __
_____###_______# ####_______######_________
#######_________##########_############# #
hmmm a co take Ti este hovorievali???
stara mat mi hovorievali......
a ty to uz odkial vies taketo veci???....:DDDDD
ako mlade panny....:)
inak,ako tiekli???....:DD
no kto,kto,sak predsa ja......co teda dostanem????
kurwa kurwa kurwa kurwa som to nestihol....kto bol 10 000 nech sa prihlasi.....
Nazdar no čo aké to tam je v tom kulturáku bo aj my sa tam nejak na budúci týždeň máme sťahovať