Super koncert v piane . Niekedy sa zase niekde snáď vidíme na spoločnom pódiu. Iwu
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Super koncert v piane . Niekedy sa zase niekde snáď vidíme na spoločnom pódiu. Iwu
YEAH...yeah, boli sme fajn. mam nás rád:)
Paráda, vynikajúci koncert, fajne, fajne.
bodie37 jasne pozrel,ale len jeden,bo ten druhy nefungoval
povedali tato,ze ideme nato...:)
Martin pozrel si si ten odkaz? Či ani nie?
Tak dnes ideme nato...
jasne, piste:) možno sa nenaserem:) ale nie..som rad za nazory...
Jasne treba uviest nazory.....a treba aj povedat co mozno vylepsit....jezko sa nenasere.....:))))
vladdo
no takze pre karky:v kratkosti,ja si slova nepletiem citujem ta:To, že možno vyzerá technofilské , a čo, za to, že vyzerá technofilsky......precitaj si tu druhu cast vety,narazal som na nu,ale teraz k veci...ako povedal jezkech treba spolupracovat s tym suhlasiiiiim...ja som vyjadril len svoj nazor nic viac,nic menej.....ani ja nechcem aby bolo piasne nejakymi hieroglifmy ani nic podobne.....zial ja moc napadov nemam,takze v tomto moc nepomozem,akurat si poviem to,co si o danom logu myslim a dufam,ze sa na mna tym jezkech nenahneva,ked nahodou napisem,ze sa mi nelubi,alebo neviem co.......:))))