Element - Názory | Bandzone.cz

Element rock / Dubnica nad Váhom

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Cintorín
    Nezařazeno
  • Politikker (live)----new
    Nezařazeno
  • Čo je v nás
    Nezařazeno
  • Pohľad z výšky
    Nezařazeno
  • My
    Nezařazeno
  • Kniha osud
    Nezařazeno
  • Všetko bolo krásne
    Nezařazeno
  • Good day
    Nezařazeno
  • Strach.....nudil som sa doma a nahral som spev...:)
    Nezařazeno
  • Politikker
    Nezařazeno
  • Nočná vražda
    Nezařazeno
  • Žeby teplý
    Nezařazeno
  • Nevinná vláda---zo skúšky
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

doyle45

YEAH...yeah, boli sme fajn. mam nás rád:)

Bez profilu

bodie37

Paráda, vynikajúci koncert, fajne, fajne.

Bez profilu

bodie37

Martin pozrel si si ten odkaz? Či ani nie?

Bez profilu

vladdo

Tak dnes ideme nato...

cickadub

no takze pre karky:v kratkosti,ja si slova nepletiem citujem ta:To, že možno vyzerá technofilské , a čo, za to, že vyzerá technofilsky......precitaj si tu druhu cast vety,narazal som na nu,ale teraz k veci...ako povedal jezkech treba spolupracovat s tym suhlasiiiiim...ja som vyjadril len svoj nazor nic viac,nic menej.....ani ja nechcem aby bolo piasne nejakymi hieroglifmy ani nic podobne.....zial ja moc napadov nemam,takze v tomto moc nepomozem,akurat si poviem to,co si o danom logu myslim a dufam,ze sa na mna tym jezkech nenahneva,ked nahodou napisem,ze sa mi nelubi,alebo neviem co.......:))))

1 2 3 4 5 6 7 81012 13 14 15 16 17 18 19 20 21 2224262933374248545963666870 71 72 73 74