na držku padám padipadidám padám :D elekrtick mann nejlepší!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
na držku padám padipadidám padám :D elekrtick mann nejlepší!!!
bude na desce i písnička to mi dělá dobře na čů*áka???
dobytcííí xP
...někteří zřejmě zaspali pár let.. :) Zhor není v EM již 2 roky a IceB rovný rok...
Ahoj.
Pomozte mi, pěkně prosím, rozšířit sbírku originálních metalových audiokazet - Sbírka MC kazet.
Rád koupím vaše audiokazety. Děkuji za jakékoli nabídky.
www.audiokazeta.cz , audiokazeta@gmail.com
Takže to dobře chápu že už u vás není Zhor?
to je smůla že máte tak 10 koncertů za rok
to jolt: je dobré, že to zde zmiňuješ. Ano loni se to již nedalo a právě proto jsme vyhodili Ice-Bího a Takáče.... nová sestava je myslím, důstojným pokračovatelem tradice onoho poctivého EM. Doporučuji zajít letos !!!
Punk not death :)