Ahoj Hanko:-) bylo nám potěšením u Vás v Křeseticích vystoupit, byla to fakt parádní akce a doufáme, že se tam zase někdy zahrajeme :-) Taky ti moc děkujeme, že si dorazila a podpořila nás. S pozdravem Páva, Tom, Pafka a Koudy :-P
Hanka
ale ja jsem "naplavenina do Prahy" :) no, nevadi... ted uz si vas budu hlidat










