Pánové povídejte... Sme zvědaví....
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Pánové povídejte... Sme zvědaví....
Ahoj, zvu vás na náš profil. Třeba tě naše hudba osloví! Za P.S.U. díky. Aleš ;-)
P.S.: sorry za spam...
jej promiň Lindi :-D tady se děje věcí :-D
Že se tu nic neděje??Ale tak snad něco jo..jinak včera jsme hráli v Malý Losenici a docela se to povedlo...nevim jestli nějaký fotky dorazej,ale jestli něco přijde,tak to sem dáme....:dJInak mi přišli domu Céda,takže ted mohutně pálíme a připravujem,aby se Vám to líbilo..Tak se mějte fajn a oukej a koukajte sem psát...
Ahoj Pavka
Teeda Kápo,ted si me nastvala:-D:-D:-D
no jako já sem ty fotky dneska mohla dát Pavlovi na flešce já sem ale blá mohl je tam dát :-D
no dyt rikam,ze se tu nic nedeje:-D:-D:-D
No jo.... Olí máme vlastně na Slovensku.... To je škoda:-(
No tak az se vrati,tak to semka taky dejte..nebo teda na rajce,prosiiiim:-D:-D
Já je nemám..to Cd s těma fotka má Olča a ta je na slovensku..:-D