Tam toho taky moc novýho není :-(
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tam toho taky moc novýho není :-(
ahoj...chtte víc na www.elbrkas.cz
Tady se zase vubec nic nedeje:-P:-P:-(:-D
A co bude stěma fotkama od Olči??? Teda vlastně od Šárky:-D
a abytomu nebylo málo
www.elbrkas.cz
Víme,víme,nepovíme :-)
no je mi to jasny:-D Nika uz to davno vi a bude tady delat marvana:-D:-D to bude nejakej hudebni nastroj;-):-D:-D a my se tesili na novyho chalana:-D:-D
nejde :-) ale nekdo nám vynáší ze zkušebny co? neví o tom někdo něco?
sakriš to je záhada....... :-D