dobre skladbicky!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
dobre skladbicky!!!
dík moc,snad nám to vyde a budeme to moc oslavit a příští týden zvopáknout:-)
Bry den,
Ještě jsem pod pohrůžkou fyzické likvidace zajistil u několika přátel prezentaci a následné hlasování pro váš klip. Je to asi jen pět hlasů, ale třeba to budou ty rozhodující...
Good luck!
To hr.v.touchenstein: Moc dík, seš pašák. Doufám že nás to posune do dalšího týdne :-))
Tak sem vám obodoval na čétéčku ten klípek...
díky,urritě si poslechnem. měj se
caute, pekny narez a super zvuk ;)
.. skuste checknut aj nase nove songy ;)
http://bandzone.cz/wadda
nevim jestli to dokážu:-)
Hmm...ale tak to nechám na tobě;)...nene..jinak je ta fotka velice povedená....táááákže nechat.....ale mě z tama vyčmrkej;))))))
fáááákt? ta jí mám dát pryč jo?:-)))