no moc pekny.nejak se vas a laca brasi nemuzu nabazit..tak snad nakej konzik to vyresi a ma duse bude mit chvilku klidu...yes.cussssssssssssssssss
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no moc pekny.nejak se vas a laca brasi nemuzu nabazit..tak snad nakej konzik to vyresi a ma duse bude mit chvilku klidu...yes.cussssssssssssssssss
dobrá tedy:-) ještě ale vydrž dodělaváme poslední upravy:-)
servíruj:D:D:D
no snad ne no:-) a moc díkes :-)
povedenej koncert ... tleskám :-D a v tomhle složení by nemusel být poslední ..
To Řandík: To víš, na balení "šlapek" my jsme experti :-))..J.
Týýý krááávo...No hoši, jako takhle krásně zabalenou šlapku bych nedostal ani od výrobce..Dneska sem to na zkoušce skoro hodinu rozbaloval :D
snad jo:-) když si nás někdo pozve vid:-) a díky
v sobotu super;-) doufám že to není naposled a ještě někdy přijedete:-)
hehe..nemate za co:D:D...byli ste kouzelny;)