Egonanie - Úvod | Bandzone.cz

Egonanie psychedelic-hard rock / Jičín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Neuchopitelná_zkušebna2011
  Nezařazeno
 • Utrpení_zkušebna2011
  Nezařazeno
 • Opratka
  Nezařazeno
 • Kusy nietzcheho + Volf
  Nezařazeno
 • Zírání
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Pořídil jsem domů Božce parádního nosorožce

(Upraveno: )

Ačkoliv nadpis tohoto článku vybízí k zamyšlení nad mnoha tématy, zklamu Vás. Nesouvisí to s ničím,ale proč ne.

Co by s námi už mohlo souviset a nejspíše i souviselo, byla velmi vydařená a naše očekávání bořící Penys Party, jenž se uskutečnila v hospodě U Josefa, dne 6.3. 2012 v Pardubicích. Společně s pořádajícím Uterusem, Rusted Nails a Absurd Error jsme docílili jednoho velkého úspěchu. Alespon na chvíli jsme dokázali vrátit koule zpět do šourku našich ženami ovládaných přátel. Byl to krásný pocit vidět v jejich tvářích blažené úsměvy, kdy se opět ve svém nitru navrátili do míst sluncem zalitých, kde ptáci a Jan Zákopčaník štěbetají písně lásky, luční kvítí a výkřiky sojky na keři zvěstují příchod léta a jeleni se nepokrytě usmívají z omítek vesnickcýh domů. Děkujeme za tento krásný zážitek.

Naše těleso se již dlouhou dobu nikde neukázalo a to i proto, že stále hledáme někoho,kdo by chtěl doplnit naše prořídlé řady. Z důvodu narůstající ponorkové nemoci a dalších lidských faktorů se naše ideály poněkud pokřivily a odklonily od původního záměru, což se odrazilo na nás i na náladě toho,co leze z našich aparátů. Zkrátka a jednoduše stále pátráme(leč marně) po vokálním obsazení a dále také po druhé kytaře. Zájemcům žádné meze neklademe,prostě stačí přijít a pak se uvidí,nebráníme se ničemu. Můžeme také na požádní poslat aktuálnější tvrobu, než tu,co se skví v profilovém přehrávači. Stačí nás jakkoliv kontaktovat.(I když sem vlastně nikdo nechodí,takže nevím,proč to sem vůbec píšu) 

Každopádně díky

děkujeme

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Dragunov

Zdar pánové, včera to byl řádnej mazec u Josefa! Díky že jste přijeli. Každopadně tu nejspíš někdo od vás (vzhledem k songům) nechal MP3jku. Ještě domluvím a nejspíš po Jirkovi či Vaškovi vám ji nějak pošlu :)

Zobrazit všechny názory