Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Egonanie psychedelic-hard rock / Jičín

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Neuchopitelná_zkušebna2011 218 ×
  • Utrpení_zkušebna2011 132 ×
  • Opratka 553 ×
  • Kusy nietzcheho + Volf 353 ×
  • Zírání 244 ×

Novinky

Pořídil jsem domů Božce parádního nosorožce

Upraveno:

Ačkoliv nadpis tohoto článku vybízí k zamyšlení nad mnoha tématy, zklamu Vás. Nesouvisí to s ničím,ale proč ne.

Co by s námi už mohlo souviset a nejspíše i souviselo, byla velmi vydařená a naše očekávání bořící Penys Party, jenž se uskutečnila v hospodě U Josefa, dne 6.3. 2012 v Pardubicích. Společně s pořádajícím Uterusem, Rusted Nails a Absurd Error jsme docílili jednoho velkého úspěchu. Alespon na chvíli jsme dokázali vrátit koule zpět do šourku našich ženami ovládaných přátel. Byl to krásný pocit vidět v jejich tvářích blažené úsměvy, kdy se opět ve svém nitru navrátili do míst sluncem zalitých, kde ptáci a Jan Zákopčaník štěbetají písně lásky, luční kvítí a výkřiky sojky na keři zvěstují příchod léta a jeleni se nepokrytě usmívají z omítek vesnickcýh domů. Děkujeme za tento krásný zážitek.

Naše těleso se již dlouhou dobu nikde neukázalo a to i proto, že stále hledáme někoho,kdo by chtěl doplnit naše prořídlé řady. Z důvodu narůstající ponorkové nemoci a dalších lidských faktorů se naše ideály poněkud pokřivily a odklonily od původního záměru, což se odrazilo na nás i na náladě toho,co leze z našich aparátů. Zkrátka a jednoduše stále pátráme(leč marně) po vokálním obsazení a dále také po druhé kytaře. Zájemcům žádné meze neklademe,prostě stačí přijít a pak se uvidí,nebráníme se ničemu. Můžeme také na požádní poslat aktuálnější tvrobu, než tu,co se skví v profilovém přehrávači. Stačí nás jakkoliv kontaktovat.(I když sem vlastně nikdo nechodí,takže nevím,proč to sem vůbec píšu) 

Každopádně díky

děkujeme


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Dragunov

Zdar pánové, včera to byl řádnej mazec u Josefa! Díky že jste přijeli. Každopadně tu nejspíš někdo od vás (vzhledem k songům) nechal MP3jku. Ještě domluvím a nejspíš po Jirkovi či Vaškovi vám ji nějak pošlu :)

Zobrazit všechny názory »