Egofear - Úvod | Bandzone.cz

Egofear progressive-metal / Trutnov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Egofear - Anywhere I go / 2015
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Repete v Bonanze

Ano, ano, je to tak. Po minulém úspěchu s Country Apokalypsou se opět vracíme do Bonanzy, tentokráte opravdu poslední zavírací párty (hospodskýmu se asi líbil počet prázdných sudů po minulém dostaveníčku). Složení je opět velmi trutnovské. Akci načnou mladí a nadějní Neanderthallica, poté se předvedem my s našim instruMENTÁLNÍM setem, poté dřevorubci z Úpice Pitt Full Death a na závěr tančovačka se SILENTPIE & THE PLEZÍRS. Vstup dobrovolný, takže bejt váma se stavim. Atmosféra bude opět velmi punková.

- NetoPýr Out -

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

tomashatle

Zdarec.včera super bomba večìrek.byli jsme velmi překvapeni,krásné prostředí ,posluchači atd. Díkys Munky a spol. Set my brain

Zobrazit všechny názory