Zdarec chlapy, včera špičkový vystoupení na Rachotě, jen tak dál
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec chlapy, včera špičkový vystoupení na Rachotě, jen tak dál
Ahojte kamaradi
prave jsme vydali novou heavy skladbu Valasi nahranou pro nove moravske radio Valaska! Mame k tomu i klip z nataceni teto skladby! Tato skladba bude taky bonusovkou na nasem novem CD, ktere brzy nahrajem. Tak kuknete na nas profil!
Tesime se na spolecne hrani s MATOSEM!!
zdravi POWER 5 !
Dobrej klip, ještě lepší hudba! A koukám, že hrajete na Benátský noci,.. co víc si přát :-)
Dobrej Videoklip borci,smekám ;-)
Zdravíme Eagly, dovolujeme si vás pozvat na akcičku 10.4. na melodce:-)
Viktor Smolski přijede 10.4. do brna a pokřtí zde nové cédečko kapely Seven. A Thief bude u toho!!! Kytarista německých RAGE zahraje na Melodce některé pecky své domovské kapely, ale představí také vlastní skladby! Tak se tam uvidíme!!
http://sevencz.cz/
http://melodka.cz/
http://www.victorsmolski.de/
http://www.thiefmetal.wz.cz/
Ahoj!
Chtěli bychom Tě pozvat na akci EASTER METAL PARTY, která proběhně 11. dubna v klubu Metro, vystoupí tyto kapely:
ENTRUST - heavy metal
http://www.entrust-band.com/
FLOWERWHILE - metal coctail
http://bandzone.cz/flowerwhile
MISTY WAYS - progressive gothic metal
http://www.mistyways.com
Budeme moc rádi když se tam ukážeš. :-)
Více info u nás na profilu.
Měj se fajn!
Martin, Flowerwhile
Dobrá muzika dobrý klip čo dodať, dávam medzi oblúbené.Ahoj.
Ten klip je mazecký!!..fakt se mi líbí:)..zdravím hlavně Metallicu:)...mějte se a ať vám to hraje. čus pavel
ahoj kluci preju at to hraje! klip povedeny..jen tak dal
pridavam do spriznenych:)
Zdravím Sokolíky úplně odjinud:-)) Ten klip se fakt poved, a to jste byli po natáčení tak zdrblí:-)))
Perry