nazdar, nechť dál vládne metla boží...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nazdar, nechť dál vládne metla boží...
skvelá hudba :)) držím palce...a nech vám to hrá :)
Čau je opravdická škoda že Martin odchází byl to skvělý kytarista který uměl pořádně řvát:-) a to skvěle doplňovalo vaší hudbu....Doufám že rychle najdete náhradu...:-)
koncert na Favále super
Cože?? :(
skvela muzika.
Martin..
AAAAAAHHHH :) konečně power metal který je plný energie :) výborně hoši, přidávám do oblíbených :) Ať vám to hraje :) Bye
Tak jsem se konečně stal vašim fanouškem:-D Doufám že máte pro 600. fanouška nějaký speciální merch,třeba figurku Vojtěcha s výměnnými košilemi:-P
Mockrát všem děkujeme!
Čaute ogaři chtěl jsem jen říct že vaše show na Rckových hradbách byla skvělá...:-)..A chci vám poděkovat že jste pro mňa věnovali chvílu a vyfotili se se mnou skvělý večer...:-)