ty si za daaavacka..proste daco neskutocne husteeee...fest...drz sa dzeja..a vela stastia....
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ty si za daaavacka..proste daco neskutocne husteeee...fest...drz sa dzeja..a vela stastia....
www.bandzone.cz/tovis5 ta spolupráce je mrtě hustá :) dyžtak mrkni na mě ,hodil sem tě do spřízněných tak dyžtak opětuj
mmm no fakt super pohoda vodaarko....pohodaaa fakt dobre ste zajebali...ppčofka...len tak DALEJ!!!!!dobry spev a hudba taktiez ppč...LEN THAK DALEJ!!!!
Dozzzer: o tom slowencinowi som nepochopil :D
dobre je to jen tak dal !
AKo wazne. Hentakych hejterov ako ten ktory pisal z nicku thema, mam najradsej. Nepriznaju vlastny nazor a nepovedia ho za seba, ale musia sa schovávať za druhých! Keby aspon povedal názor sám za seba! ko*ot!
4 thema : Tak sa na to vyj*b...ja sa na to nevyj*bem pretože to čo robím pre mňa veľa znamená.. ja som neni z tých hobby raperow čo to robia len preto že to je v móde a keď začne fičať niečo iné tak sa na to vykašlú a dajú sa zas na iný štýl....mám v pc takých ludí ako si ty...uplne ma nezaujímajú...pretože to všetko je len čístá závisť... fuck off hatersssss .... ostatným *MJER* a dika za názory ;)
Dozzer, to nebol z nasej skupiny Thema ;) hento bol nejaky kokot, ktory sa robi dolezitym a dawa druhych nicky ;) mi piseme iba z registrowaneho uctu. A stale sa drzime pritom ze je to popici ;) Džeja ideš!
day sa do pohybu kruta wec
Gratulujem....Konečne nejaká holka čo vie rapovať...Páči sa mi track Diss na Daju..Popiči len tak dalej...Holka v pohode dáva