helou Džeja !! :D :D hehe fakt dobre tracky hlawne ten na tu poebanu daju :D drž sa !! len tak ďalej :D peace
FAJNESKILLZ
www.efes.estranky.cz CEK CEK
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
www.efes.estranky.cz CEK CEK
PPCII WECII UAA...MY IDOL HAHA=D NE FAKT DPRE TOE ALE TEN DISSTRACK SA TI PODARILL... FAKT PPCI WEC UAA=D
TAK POHODA MNOO NEX TI TO VYDE DALEJ PIECE S TEBOU A DAJKU SI SLABO ODJEBALA
helou Džeja !! :D :D hehe fakt dobre tracky hlawne ten na tu poebanu daju :D drž sa !! len tak ďalej :D peace
hellou dzeja ty co ani mi nenapises:d mha...si namyslena?:D ehhe..pocuj kedy bude quentin to je sanca premrdana:D:D:D
zdravim dzeja, ka mas cas tak mi poriadne okritizuj novu vec , vola sa to hardrock
heeeej pussa ty aj zijes ? :P nezabudla si na man dufam :D:D
úplně dokonalé má to grády!!!
Super farba hlasu!!!Myslim,ze mas talent na to co robis.
ZDRAfim, džeja taaa zaujimave tracky, mas celkom zaujimavy hlas ale texty su miestami dost jednoduche, hod si nas do fan, a makaj budeš dobra x))