Dobrá práce má to něco co maj málo který věci jen tak dál Peace PS: líbí se mi tvojí práce podání....
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dobrá práce má to něco co maj málo který věci jen tak dál Peace PS: líbí se mi tvojí práce podání....
to s beatom od tewlara je popici, holky na scenu!
Jóóó, dobrý! ;)
zdravím v profile new treck s pripravovaneho CD
čekuj a hod nazor zdravý čR
cago chtel bych te poprosit o spolupraci potreboval bych zaspívat refren do jedne skladby životní a máš pekný hlas ozvi se
napiš na icq 301 567 090 udělam ti nákou produkci .-)
Ten Diss je hodně dobrej:D pěkně si to tam dala když tak shlídni profil ....brzo by měli být nový tracky tak když tak kontroluj;-)
SHUpaaaaaaaaaa
pacia sa mi tvoje veci aj naklad na dajumumiu len tak dalej peace... =)
jou drsne tracky ked by si chtela dat feat ozwy se mi na icq 491008292