megauplaus .. vpoho tracky jen tak dál :) piís
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
megauplaus .. vpoho tracky jen tak dál :) piís
no cawes, jak sa mas? :D dufam ze fajne, kedy dojdes do ZV uz? :D:D:D
Makaj na sebe a mozno budes raz tak dobra ako MC Zuzka
Hustej hlas -> celkově se mi to líbí
cawes pocu jak budes mat zaujem ozvy sa mozme daco proesit pizzz
cafa, nemohla by si mi poslať pieseň Zviera:)? thanx
Rap moc nepočúwam no toto ma dosť zaujalo, len tak dalej :)
pseudow(zawináč)centrum.sk
A kde je ten mastering? :-DDD to repovali do mikrotenovych sackov? :-D
Ahoj.Dobre ste to dali.Je to mrte track.Díky za spolupraci ;-)
Mno je to mazec hej..............
ó né džeja začala robiť peknučké popové pesničky...vráť sa k tomu predchádzajúcemu !