Lukáš Gábor .. facebook .. přidej si mě a domluvíme se !:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Lukáš Gábor .. facebook .. přidej si mě a domluvíme se !:D
Ano líbí se mi to podpořuju jako fanss ! a feat rozhodně ano .. ale musíš počkat až si zařídím studio brácho
poslechni nový beaty...at se daří...MAX
Zdravím Tě.Chci Tě pozvat k poslechu nové skaldby "Nejsem v tom sám".Poslechni a zanech koment díky.Zatím čus:-)
Opravdu?? a gamba?? a ty??Mno nechce se mi tomu věřit...Ale počkam si a budu sledovat profil.. jestly se ti tady opravdu objevíí..mej s eBeeDee...
čekuj:) PRAGO UNION GIG
http://www.facebook.com/pages/Slavicin…
Hochu rapovat opravdu neumíš...kvalita je příšerná ale opravdu!!!
Luisa : Díky a jo něco ještě plánujem... tak čekej během já newím do týdne možná.. neni ted cas tak fakt newim... ale bude! Danny
Nic moc ale deto...
Ze symbolikem jsi zabil ..
jen se chci zeptat , udělate este neco ??