díky
u tebe good
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
díky
u tebe good
Ty voe, tak fávo je nejlepči vůz. Taky sem míval... A jakej máš model? Zdravím a gratuluji;-)
Zdar ty hovaďáku, poslechl bych si tvé new skladby, ale v práci nemam repráčky... Jak je v Ústí? Prej už jezdíš... :-) Zdravim ze zPlzně
hustý čoveče tohle sem fakt nečekal!
samo nejvíc je terror
Kluku, jsem tvůj staronový fanda..zapomněl jsem heslo od Main Kellyho. Nová skladba "bojím se teroru" k ranní kávě není, ale ty emoce v ní jsou. Skládej dál, budu nadšeně očekávat dlaší a další d´n´b. Jo a šoa taky great i Jachym, ale stop, už moc chválím, abys nezískal manýry velkých hvězd. Čaues
2 Jehoblaholordstvo.. jdu se k vám podívat.. trilobleate:)
2 mdf. voe, jemu sem lezeš, ale že bys navštívil náš profil, to ne, viď, smrade... počkeej, počkeej... hin sa hukáže
One northern memory se mi pěkně poslouchá.
Ještě jsem někdy mrknu.
Kámo koukej se učit.. abysme mohli zasejc do Rumun. Jdu si stahnout ty tvoje nový songy. Shalom s tebou
Peťko, nový skladbičky jsou naprosto super.
Mě se hezky při tvý hudbě usíná a přemýšlí:o)
Je to Vážně kouzelný:o)
PS .o zabíjení se nežertuje...:o(((((