Duan Berry - Názory | Bandzone.cz

Duan Berry downtempo-ambient / Ústí nad Labem

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Space Corridor IV
    Nezařazeno
  • Journey to Kiwengwa
    Nezařazeno
  • Forever - for Zuzanka (2024)
    Nezařazeno
  • A Surreal Dream (2023)
    Nezařazeno
  • Landscape (2022)
    Nezařazeno
  • No Arguments (2022)
    Nezařazeno
  • The Probable End (2020) - for Myšinka
    Nezařazeno
  • The circle Of Eternity (2018)
    Nezařazeno
  • From Nowhere (2018)
    Nezařazeno
  • Which Way (2017)
    Nezařazeno
  • Pioneers (2014)
    Nezařazeno
  • Cryptodepression (2013)
    Nezařazeno
  • Garden (2011)
    Nezařazeno
  • Ten Years (2010)
    Nezařazeno
  • Moonlight (2009)
    Nezařazeno
  • At The End Of The Way (Íslandia version, 2008)
    Nezařazeno
  • Šoa (2006)
    Nezařazeno
  • Waiting For Jachym (2006)
    Nezařazeno
  • My Belief (2002)
    Nezařazeno
  • Memories (2001)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

jonash

Ty voe, tak fávo je nejlepči vůz. Taky sem míval... A jakej máš model? Zdravím a gratuluji;-)

Bez profilu

jonash

Zdar ty hovaďáku, poslechl bych si tvé new skladby, ale v práci nemam repráčky... Jak je v Ústí? Prej už jezdíš... :-) Zdravim ze zPlzně

Bez profilu

dada

hustý čoveče tohle sem fakt nečekal!
samo nejvíc je terror

Trči

Kluku, jsem tvůj staronový fanda..zapomněl jsem heslo od Main Kellyho. Nová skladba "bojím se teroru" k ranní kávě není, ale ty emoce v ní jsou. Skládej dál, budu nadšeně očekávat dlaší a další d´n´b. Jo a šoa taky great i Jachym, ale stop, už moc chválím, abys nezískal manýry velkých hvězd. Čaues

Bez profilu

Mdf.

2 Jehoblaholordstvo.. jdu se k vám podívat.. trilobleate:)

Bez profilu

jehoblaho

2 mdf. voe, jemu sem lezeš, ale že bys navštívil náš profil, to ne, viď, smrade... počkeej, počkeej... hin sa hukáže

Bez profilu

Mdf.

Kámo koukej se učit.. abysme mohli zasejc do Rumun. Jdu si stahnout ty tvoje nový songy. Shalom s tebou

Bez profilu

Janina

Peťko, nový skladbičky jsou naprosto super.
Mě se hezky při tvý hudbě usíná a přemýšlí:o)
Je to Vážně kouzelný:o)


PS .o zabíjení se nežertuje...:o(((((