cafte zdravi kapelka SWiLL a prajeme vela zdaru " )
socho
tak akoze chlapi ste evidentne jedna z najlepsich kapiel v SR dik za koncert v Martine na UG
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tak akoze chlapi ste evidentne jedna z najlepsich kapiel v SR dik za koncert v Martine na UG
Neviem, či som nevšímavá, ale zdá sa mi:D, že voľako málo koncertujete...na UG som sa na vás veľmi tešila a už sa teším, keď sa mi podarí na ďalší váš koncert dostať:D
cafte zdravi kapelka SWiLL a prajeme vela zdaru " )
noo tak dajte vedieť potom na ten koncik ked sa bude dať
pocuj mohli by mi niekto z vás poslať taby alebo akordy na vaše pesničky ak máte pls
chalani z Pakovcov poslite mi na meil prosim vasu pesnicku Na rozlucku... kua mala som cd ale krava som ho pozicala a vjac som ho nevidela chi chi... moj mail Ramoneska77@azet.sk kua sak som tu pesnicku hladala vyse dvoch hodin na nete a nic ..nasla som tam od vas vsetko mozne len to ne =:o(
to rowdies:
gitara, frajerka a basaci sa nepoziciavaju. ...spravime vsetko preto aby sme si zahrali v BA. diky
noo tak sa dohodnite dáko tak basák by sa dal aj požičať z iných kapiel nie??
velmi radi by sme vás tu mali v ba
to rowdies:
radi prideme zahrat kdekolvek, len s nami je problem v tom, ze basaka mame v Prahe a od noveho roku asi v Londyne. uvidime ako to cele dopadne...
caute super kapelka neprídete zahrať niekedy do blavy máte tu velmi dobrú fanušikovskú základnu dajte kontakt a vybavíme to dáko
to sulec:
vyberovku neplanujeme, pretoze by to nemal kto zaplatit. vydat CD je dnes drahy spas. ale clovek nikdy nevie mozno ze aj motyka vystreli