zní to dost drsně ....
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zní to dost drsně ....
děkuju moc:_* ty máš zase moc krásné tracky...moc fajné:)...jen tak dáál:-P:)
spolupráci?
dik...:D