heeyyy! hafo guut! /// dej sem vic dNbacu!! dik .. N:F:K
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
heeyyy! hafo guut! /// dej sem vic dNbacu!! dik .. N:F:K
Zdravim, parádní rychty, dávam do spřízněnejch.
poslouchat se to dáá,tak je to faaajn!!:-P
zdar cekuj a zkomentuj novej track :)
dobře valíš chlapče..:-D
he, neni zacz. jo, to klíďo něgdy můžem 8-) taxe ozvi!
cavbas kamo hele na brčko klidně bez problemu když mně pozveš a bude se mi to hodit tak klidně:)
mir JAH s tebou a rastafara ganja freedom:)
new track czekni a komentni dik :)
Je to o knowledge nemužeš mixovat když znaš 2-4 producenty. Tím myslím i tvý techno sety) Ale chapu. že sjetejm junkies někde na poli je jedno co jim hraje do uší hlavně, že to ma 180bmp)))
hehe proč každej kdo začína mixovat dnb cpe do setu bennyho page kterej už davno neprodukuje)