dík za pozdrav taky přejem to nejlepší čůůůůůůůůs
Bez profilu
Myšák
Hele fakt je to super, zamlouvám si u tebe první CD :-)
Jen tak dál..
Hele fakt je to super, zamlouvám si u tebe první CD :-)
Jen tak dál..
dík za pozdrav taky přejem to nejlepší čůůůůůůůůs