Čau draku hele beats 28.9.2009, 18.10.2009 No.2, 24.10.2009 sou masakrózní. Sou volný??? máme zájem!!! Máš opravdu talent jen tak dál respect Ozvi se čus SN
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau draku hele beats 28.9.2009, 18.10.2009 No.2, 24.10.2009 sou masakrózní. Sou volný??? máme zájem!!! Máš opravdu talent jen tak dál respect Ozvi se čus SN
zdarec bracho ted du jebat dalši pecku...!zejtra nahravani jak to bude hotovo ozvu se men!! PROMO čest
pecky :) kdyztak prid na parekna muj profil a nech kritiku
Nice :) Mas dobry beaty.Ten uchyl rezkrat to hovno umi.Jeb na neho,resi si komplexy ze se mu nepostavil pred holkou.Jen bych se chtel zeptat prez co tvoris hudbu :) pisni kdyztak na Icq dik : 366714925
Ser na rezkrata promo ...... když mu jebe v bedne,tak at jebe ,.. mi se tvoje tvorba líbí
kamo me to nejak nevitaci jen me to sere a v tom je rozdil to musis pochopit ale tak nerikam niC VE VETSINE MAS PRAVDU Z TOHO CO SI TED NAPSAL CEST A UZ JEBU NA SRACKY;-)
TADY JE VIDET CO UMIS NESNESES NAZOR OSTATNICH UMIS JEN NADAVAT SPROSTE NA OSTATNI JA SE JEN SMEJU A NIKOMU NENADAVAM JEN SE SMEJU JAK TE TO VITACI A JAK SE NECHAS VITOCIT JE TO SRANDA SES PROSTE MLADEJ JA TO BERU VSE S REZERVOU A ANI TROCHU ME NEVITACIS JA SE SMEJU JAK SES JEDNODUCHOZRANITELNEJ STACI K TOBE NAPSAT NAZOR ZE BEATY NIC MOC NO A FRAJIREK S VELKIM SEBEVEDOMIM SE URAZI CO SI TO KDO MOHL DOVOLIT A ZACNE HAZES VYBUSNINY KOLEM SEBE JO HOCHU MAS SE JESTE HODNE CO UCIT OVLADEJ MISL MISL TI NABYDNE SPATNY MISLENKY A TY SE JICH CHITIS A VEZES SE SNEMA MISL TI DAVA VZDY NAVIBER ZALEZI JEN NA TOBE CO SI OD NI VEZMES A TO CO SI VEZMES BUT S TEBE UDELA AGRESIVNIM NEBO NAOPAK
Z CEHO MAM MIT STRACH TY SEMS NEUVEDL TAKY MENO ALE NICK TAK JAKO JA JA STRACH NEMAM ANI NEVIM Z CEHO BYCH HO MEL MIT TO ME PRIPOMINA ZAKLADNI SKOLU JE VIDET ZE SES JESTE MLADEJ JE STEBE CEJTIT VELKEJ FRAJERIZMUS STYL NEVIDIM STEJNEJ PROSTE PROMO MA PRO ME SVUJ
a vidis styl...xD lool
jeste tdy--http://bandzone.cz/neires
tydle kluci to aspon umit nabít a vymastrovat !