Real beats factory - Názory | Bandzone.cz

Real beats factory hip hop-rap / Cheb

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mike Promo - Premýšlam nad feat. Martel
    Nezařazeno
  • 3. Madafaka - Tragikomedie (Mike Promo) (feat Ecclip)
    Nezařazeno
  • Mike Promo - Občas feat. Nasaboy
    Nezařazeno
  • Symbolik - Pár řádků pravdy (prod. by Mike Promo)
    Nezařazeno
  • 9.6. 2012
    Nezařazeno
  • 8.6. 2012
    Nezařazeno
  • 31.5. 2012
    Nezařazeno
  • 29.5. 2012
    Nezařazeno
  • 27.5. 2012
    Nezařazeno
  • 16.5. 2012
    Nezařazeno
  • 7.5. 2012
    Nezařazeno
  • 20.4. 2012
    Nezařazeno
  • 18.4. 2012
    Nezařazeno
  • 5.4. 2012
    Nezařazeno
  • 4.4. 2012
    Nezařazeno
  • 29.2. 2012
    Nezařazeno
  • 29.1. 2012
    Nezařazeno
  • 28.1. 2012
    Nezařazeno
  • 10.1. 2012
    Nezařazeno
  • 9.1. 2012
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

KUNY

a udělal bys nákej být čistě pro nás za nákej ten cash??

Bez profilu

KUNY

Díky za odpověd.. a mohl bys nám ten být 27.1 nebo 17.1 prodat??

Bez profilu

KUNY

čuss,vyserse na náký mladý kluky a nákej házlov atd.. sou tu narvaný kluci jako mímo a jayjay,né žádnej x dog atd.. jsou mladý a makaj za to respekt ale chce to chebu dát zase méno a nečekat než se kluci prosadí.. udělej si čas na ten být 27.1 pls.. my to s bigem a molnym rosekáme a uvidíš že budeš nadšenej a budeš rád za další produkci..jinak jen tak dal,máš na to..!

Bez profilu

Mc Mímo

čuss man..musim pochválit chebskou produkci.. měl bych zájem o instro 27.1 a 17.1 chtěl bych udělat s kámošem řeznovi na mixtape co bude vydávat do dubna..udělat 2 krutý tracky a kvalitní rap,né jak některý fellas co ti tu píšou..hodily bysme ti promo na cds.. a ty býty bysme se mohly domluvit na náký rozumný ceně,plus reklamu co plánujem aq další spolupráci protože fakt makáš na dobrej věcech..jentak dál..ozvy se prosím na email dejkust@seznam.cz.. určo to nák vychytáme.. Mc Mímo určitě si o mě slyšel.. peace man:D

SWO

MiER! Hele chlape ozvi se mi na icq: 431716047 musíme dát řeč. Připravuju album a hodilo by se mi nějaký matro od tebe ;) Měj se zatim MiER!!!

Bez profilu

JayJay

Dobrý beaty man, jestli chceš mít nejlepší městskej track ozvy se mi... Nahraju ti do toho takovou střelu, že celej Cheb nám bude líbat zadek..Nejedu bandzone. Takže se mi plse ozvy na mail jayjay86@seznam.cz něco v tobě fakt je !!! Sap

1 2 3 4 5 6 79111316192123 24 25 26 27 28 29 30 31 32 3335374043464850 51 52 53 54 55