Zdrawim te chtel sem se zeptat zda beat 21.12.2009 No.2 je volnej?a jestli by sme se na nem nejak mohli domluvit?kdyžtak odepis na bz nebo ICQ 417-987-096 dik Wilder
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdrawim te chtel sem se zeptat zda beat 21.12.2009 No.2 je volnej?a jestli by sme se na nem nejak mohli domluvit?kdyžtak odepis na bz nebo ICQ 417-987-096 dik Wilder
a udělal bys nákej být čistě pro nás za nákej ten cash??
Díky za odpověd.. a mohl bys nám ten být 27.1 nebo 17.1 prodat??
čuss,vyserse na náký mladý kluky a nákej házlov atd.. sou tu narvaný kluci jako mímo a jayjay,né žádnej x dog atd.. jsou mladý a makaj za to respekt ale chce to chebu dát zase méno a nečekat než se kluci prosadí.. udělej si čas na ten být 27.1 pls.. my to s bigem a molnym rosekáme a uvidíš že budeš nadšenej a budeš rád za další produkci..jinak jen tak dal,máš na to..!
Na to že makáš cca rok tak je to skvělá tvorba..;)
čuss man..musim pochválit chebskou produkci.. měl bych zájem o instro 27.1 a 17.1 chtěl bych udělat s kámošem řeznovi na mixtape co bude vydávat do dubna..udělat 2 krutý tracky a kvalitní rap,né jak některý fellas co ti tu píšou..hodily bysme ti promo na cds.. a ty býty bysme se mohly domluvit na náký rozumný ceně,plus reklamu co plánujem aq další spolupráci protože fakt makáš na dobrej věcech..jentak dál..ozvy se prosím na email dejkust@seznam.cz.. určo to nák vychytáme.. Mc Mímo určitě si o mě slyšel.. peace man:D
MiER! Hele chlape ozvi se mi na icq: 431716047 musíme dát řeč. Připravuju album a hodilo by se mi nějaký matro od tebe ;) Měj se zatim MiER!!!
Dobrý beaty man, jestli chceš mít nejlepší městskej track ozvy se mi... Nahraju ti do toho takovou střelu, že celej Cheb nám bude líbat zadek..Nejedu bandzone. Takže se mi plse ozvy na mail jayjay86@seznam.cz něco v tobě fakt je !!! Sap
Čau chlape...
Baví mě beat "29.12.2009".Měl bys zájem o spolupráci?
Mrkni na profil a dej vědět,díky,W.
cus ozvy se mi pls mam nabidku.icq 477087665