Zdar chlopaku,mam nove CD venku tak jestli si udelas cas zavitej na profil a kdyz tak zhodnot moji praci budu rad...at se dari E-M-!-K
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar chlopaku,mam nove CD venku tak jestli si udelas cas zavitej na profil a kdyz tak zhodnot moji praci budu rad...at se dari E-M-!-K
fér BEats.
zdarec man mas v poho beaty jentak dal a at se ti dari cus
Caucau,
taky se mi libi tvoje beaty a proto se zeptam jestli by si nesel do spoluprace a nepodporil me beatem? Libi se mi ten 19.3. tak jestli by to slo nebo ne. Se mnou by byl na featu i Sweeto -> http://bandzone.cz/sweeto <- tady ho muzes poslechnout :) tak se ozvy. Diky a zatim se mej
nazdar mal by som zaujem o nejake beaty ked pocuvam ako ti to tu hra .... ozvi sa mi ... alebo mi posli icq moje je 263648344
Skiwo
Dobrý beaty... máš dcl styl jako D-Pozz
sewas kamo,,,track bude na 100% jen mi dej cas :) zatim big up
hh:Dmoc dobře víš kamo proč to tak trvá tak proč se mě ptáš:D:D:D
29.3 smekam klobouk jako prase top man:D akorát škoda že dáváš instra takovým toyum:D jedině colda nasekal tvým beatum:D
kurva 21.3 je taky masakr jak prase..:D kurva musím promyslet kterej ztěch dvou vezmu ..243239742 tu máš moje icq:)) zatím