ouki douki..tak co nam povis..xD-..trebas kdy uz das ty fotky..kolik ti je vubec?..ted se ptam abych vedela jakym stylem mam psat:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ouki douki..tak co nam povis..xD-..trebas kdy uz das ty fotky..kolik ti je vubec?..ted se ptam abych vedela jakym stylem mam psat:D
Čus, neni to špatný,ale...jede ti tam porad jedna melodie dokola a k ni se pak prida dalsi co je jede taky furt dokola...:) zkus to ještě nějak vychytat a bude to ještě lepší:-) Bye
jenze ja furt nevim z ceho to je..:(asi z ty travy no..porad kaslu..:´-(
Házim do kapel a do spriznenejch : ) peace
Zdarec beats jsou v pohodě :) já bych jen zesílil ty kopy ať to pořádně duní :)
Máš styl a co se cení, jen tak dál man... ;)
holla...ten beat nezní špatně ;)
jenže ja prave nikdy alergii nemela..:´-(..
o to je to horsi ze ted to mam vpaleny naplno..(((
good tvorba ( fakt good!! ) tvoje tvorba mě dost zaujala...
ten beat docela ujde makej dal !! a čekej novy beaty v playeru Pokut mas rad Crunk a South tak te to zabije !! mej se