DJ Pain - Úvod | Bandzone.cz

DJ Pain hip hop-rap / Dobříš

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • First
    Nezařazeno
  • well-being
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Produkce

Sem sice začátečník ,ale kdyby někdo potřeboval instro tak stačí napsat sem na můj profil,ale nečekejte velkou kvalitu...Peace

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Majk Kasl

Ahoj. Omlouvám se za spam, ale rád bych Tě upozornil na nové pecky z Plzně. Brzy bude hotový singl k připravovanému albu a videoklip, takže pokud se Ti líbí kvalitní rap a RnB a ne těch 90% příšerných interpretů na bandzone, tak se mrkni a poslechni. P.S. taky jsem nově založil "fanpage" na facebooku https://www.facebook.com/pages/Majk…

freestylemondays

Každé třetí pondělí v měsíci se v Chapeau Rouge koná jediný open mic jam s živou kapelou Freestyle Mondays, kde se u mikrofonu scházejí MCs, beatboxeři, zpěváci a hudebníci a společně jamují. Večerem provází MC Metoděj a MC Dozer a pro MCs hraje kapela Sounday a rovněž se střídá s DJs (tentokrát Shock O´, Backman, F.I.L. nebo Watra).
Nezáleží na to, zda začínáš nebo to za majkem zkušeně zvládáš, na FM se ti dostane podpory a uvidíš, jak se během krátké chvíle zlepšíš, protože s kapelou a před publikem je ta nejlepší zkušenost!
Hostem bude tentokrát Lara 303. Doraž i ty a chop se mikrofonu! Všichni, kdo se aktivně zúčastní jamu a registrují se na:http://freestylemondays.cz/fm-mcs… mají vstup zdarma.... Zkrátka okus tenhle mejdan se skvělou atmosférou, je jen na tobě, zda dáš freestyle nebo text, každopádně si vyzkoušíš jaké to je rapovat s live kapelou a poznáš zde mnoho nových lidí. Těšíme se na tebe! Tým Freestyle Mondays!
Info na:http://freestylemondays.cz/.

Kačka88

Ahoj, líbí se mi Tvůj track First, je vidět že to chceš někam posunout a myslím že tohle by Tě mohlo zajímat. Chceš získat možnost natočit svůj vlastní track v profi studiu?Tak doraž 19.6. do Retra na vyhlášení vítězů talentovky od Tictacu, která jede už 3tím rokem.Kromě premiéry nováčků na scéně se v pátek 19.6. od sedmi večer se v Retru koná hustě maximálně nabušený mejdlo s Orikoulí, H16 a Henrym D. A ještě jednou českou HH legendou, která tam bude oceněná za přínos scéně... Dostaneš tam taky zdarma docela dost nabušenou MP3 kompilaci s 100 nejlepšími tracky a další vypimpeninkami. Příští rok budeš na kompilaci Ty, nebo to klidně můžeš vyhrát!Jo a mrkni na tu videopozvánku, je to docela prdel, co o talentech říká 50 Cent, Snoop Dogg, J.Lo, Nelly, Busta a další.-)  http://www.youtube.com/watch?v=…
Vstupný je za 70 v předprodeji a na místě 99,- .To je fér ne? Jo a sory, jestli je pro Tebe tahle zpráva Wopruz... snad to přežiješ .-))) Cues Kačka

Zobrazit všechny názory