DJ Jahtecky & Reggae Biography - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

DJ Jahtecky & Reggae Biography reggae-dub / Žatec

„Roots reggae párty po klubech, čajovnách a spol...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Smile in Dub 130 ×
  • Dubbin' Children 79 ×
  • I Wanna See You Livin' In My Dub 52 ×

Novinky

Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Daniel


Bez profilu

Zdravím, bude možnost vás vidět v Plzni ?

Jahtecky

Reggae Biography není ani tak kapela jako samostatný projekt roots reggae DJe, selektora a moderátora Radia Rastafari a frontmana reggae kapely Jahtec Jammin' Job.

Jezdím po klubech, čajovnách, kavárnách i open-air akcích. Pouštím roots reggae a příbuzné žánry zejména z Jamajky, ale i z řady dalších koutů světa, nevynechávaje naši scénu. Jde o "reggae biografii", tzn. pohybuji se zejména mezi 70s až současností. Slyšet ode mě tedy můžete vedle reggae i dub, rocksteady, pozitivní dancehall či old school ska. V rámci své práce v Radio Rastafari se zabývám mimo jiné též objevováním a oživováním výborných, byť dávno zapomenutých nahrávek, které pak tvoří nemalou část mých setů. V mém setu nezaslechnete propagaci násilí, nenávisti či mamonu. Rád vídám na parties jak lidi, kteří vědí, na co jdou, tak lidi, kteří přišli reggae teprve objevovat - a především všechny, kdo respektují to, co dělám i to, co nedělám. One Love!

Zobrazit všechny názory »