pravda..a eště ti jedno vytknu...
určitě nejsem jedinej kdo ti napíše něáký blbý koment...asi jich hodně nebude bo ty beaty sou dobrý..Jestli sou tvoje nevím..je mi to jedno.. ale chci říct nemaž názory
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.






