čau, čekni moje dva nové tracky a zanech koment na http://bandzone.cz/luigy jinak máš to tu SUPER ... díky a čekni pls .... :)))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čau, čekni moje dva nové tracky a zanech koment na http://bandzone.cz/luigy jinak máš to tu SUPER ... díky a čekni pls .... :)))
oka..neco teda zkus...297319542
okej maan !!!
Bomby;-).... Luxus jak cip.... !!!
ok tag bych si ji vzal jestli je to mozny:-)
je neco volnyho???:D
no jen taková maličkost...instro jsi mi neposílal měsíc před,ale 12 dní před...:-)
neeeeee to ne ja jsem chtel jenom nake instro proc bych asi rikal ze by to bylo moje? co bych stoho mel asi? hele tak promin ze jsem ti psal jenom jsem chtel nake instro nic vic poroze mam program a uz nak proste nemam napady tak sry ahoj
Cau chlape potreboval bych jestli budes mit cas nake dobre instra me nak dosli napady tak se mi kdyztak ozvi na icq mam ho na profilu ok? dekuji moc a mejse