Dj Bax - Úvod | Bandzone.cz

Dj Bax dance music-house / Světlá nad Sázavou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Unlimited
  Nezařazeno
 • DJ Bax vz. DJ Aligator
  Nezařazeno
 • Gregoria vz. DJ Bax
  Nezařazeno
 • Gabry Ponte vz. DJ Bax
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nová skladba Unlimited

(Upraveno: )

Zdravím všechny dnes jsem přidal novou skladbu do mého playlistu. Dejte vědět jak se vám líbila. Snad těch 5 hodin nepřišlo na zmar =o)

 Berte v potaz, že je to jak bych to řekl...... BETA verze. Moc Vám děkuji za důvěru

S pozdravem DJ Bax

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Zobrazit všechny názory