děkuju moc fans by pomohlo mír
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
děkuju moc fans by pomohlo mír
dekuju ti bejbyynkoo :) jedes brno hardcore coo?? :D:D mas mazec songy :) ibizzu nekdy ovladnem kamooo :D:D jo a jinak moc klaasne fotky :) :-*
čauky jak pak se máš seš fakt hustá mazec
achoojky disstyy :) pridal jsem zas new track tag muzes zceknout kdyz bude caas :D:D IBIZZA mej se zatiim ppiec :-*
čau čau..:D vališ dobře jako:) ty tu meduzu s tym vymeteš jak nic..:-) až tam budeš neco budeš mit neco novyho dej mě plsky vědet..pajjusha
ses fakt skvela jako mazes holka ktera dela rap
jO s tebOu kdyZz budeZz mit zajem..:D..
Dobre ty _:D_
CuZz..:P..neni tO vubec spatny..:P:D...cO takhle feat tak za mesic..:P...
no tak na tři měsíce, si lepší než mnoho procet chlapeckých MC co se tu snaží dělat co-si co nemá ani pojmenování :-) si dobrá, si tě přidám at můžu čekovat tvý pokroky, gl čiklet