díky slečno taky ti to šlape :) házím do spřízněných ...hevenešel by feat?:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
díky slečno taky ti to šlape :) házím do spřízněných ...hevenešel by feat?:)
Kontroluj nový pecky!
ahoj chcite pozvat na new track s Ns-Dogem poslechni a zanech koment dekuju
Ahoj intro fakt super pokavad by si chtela tak by sme stebou radi dali spolupraci dikec ozvi se
CITY za HB
čekuj muj diss na :Rprz[N]t děkuju piš koment
xD moc rychla šmela na mne
Widim blbe nebo na ty stage ctes z papiru swuj text?xD
Neboj bude to nezny a nebude to bolet ,jinak napodobne :-)
cauves...jo jde to...diky za pochvalu...ted sem se venoval spis beatum, ale snad v blizky dobe by se tu melo objevit i neco nove narepovanyho...urcite makej dal, sem zvedavej na studiovou kvalitu tvejch treku...pridavam si te do spriznenejch
halet tak to fakt moc diky.. a s tím klukem mě to mrzí.. je to težký no :( :( :( ;-)