:P..uMm pOkecame..:D:D..
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
:P..uMm pOkecame..:D:D..
CuZz..:D..nemaZz ickO?...
Zdárek celkem cajk věci, ale chce to ještě makat, ale jako holce ti držím palce ať se daří zdárek :) a ser na hate ;)
**Čuzz, kontroluj profil a novej ♫ REMIX ♫ !!! ;-)**
Ahoj disssstyyyy :* kdy ze budes mit konecne naky novy pecky, uz se nemuzu dockat na dalsi tvoje livko, treba to neprosvihnu :D :D :D :D :D
Cauves,
Kdyz budes mit cas, koukni na muj profil, a poslechni si me new beats, zanech koment, nebo oboduj.
Dik moc
no kdyby aspoň byly moje...ale ty tvýý sou kráásný :) Uplně božíí :)* Hned si přidááváám bejby :) Táákže jen tak dál kotě :)*
Ahoj je moc dekuju moc sitoho vazim a makam makam a tak jinak tvuj profil sleduju porad a stale cekam na nakej new track moc rad uslisim novinky jinak mas icq pls jinak hoj
Okej pak teda vedet bud na profil nebo icq 418526333a nebo 384185644
HB
Čauky Distýý x)jo wede se celki fajneees x)a jak u thebe ..řekla bych,že asi taky žhe??Jinaq mootz fajný intro :)pokračuj nadále v této super čáře ,fandím ti x)měj se pa