Nové songy z pripravovaného CD seven sins už aj na band zone tak čekuj .čau doomas
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nové songy z pripravovaného CD seven sins už aj na band zone tak čekuj .čau doomas
zvon nemá chybu, už se těším na CD..
zdravim do doomvského hnízda
Teeda fousáči, ty jsi začal konečně zpívat.:-)) Světlo v dáli nemá chybu.
Ty vole, u toho videa Rozmluva... mi běhal až mráz po zádech z té atmosféry. Fakt dobré. Takže na desku se už těším.Ať se daří!!
Ďakujem velmi pekně. Nebudete hrát i na severu čech až bude turné?
Ďakujem velmi pekně. Nebudete hrát i na severu čech až bude turné?
RE: Penywajs
Buď si je můžeš koupit na některém z našich koncertů nebo objednat na:
http://www.crystalprod.cz/shop2/home…
Jinak se chystáme vydat na CD všechny naše dema!
Kurňa chalani jak mohu sehnat nějaké vaše CD např. Loučení se světem pozemským
to bude sila........s depresy....dufam ze zavitate niekam k nam:) to by bolo uaa
dobre se to posloucha.