Zdar, přivezte dnes do Hranic cd. Dík
Jestlipak mě Reňa zase pochválí za znalost textů jako v Přerově? :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar, přivezte dnes do Hranic cd. Dík
Jestlipak mě Reňa zase pochválí za znalost textů jako v Přerově? :)
NOVÉ INFO...PRVÉ SMEČKY NA DRAGON ROCK FEST IN ŽILINA UŽ ONEDLHO UVIDÍTE NA ŽIVO ! ! !
Zdar pani prihlaste sa bude to stat zato. Vyber bude jednoduchsi...Baron
Pro Valdu
Tady máš ty fotky z Greenlandu (minulého roku). Tuším že jsme se o tom v HC bavili:
http://boda777.rajce.idnes.cz/Zapadni…
http://www.panoramio.com/user/1289767…
Jestli budete mít nějaké fotky ze včerejška (Hard-Cafe) pošlitě mi prosím odkazy. Díky za výbornou akci.
Zdravím vás z Hor Kutných.Poslouchat vás je fakt zážitek!Máte tady dost fans.Jen tak dál.AVE SATANAS!
Pantheist! DoP! Musím přijet, díky za pozvání :)
Rovněž galaktický dík za pozvání, paradoxně v pátek budu pobývat zrovna na Zemi, ale bohužel ve zcela jiném, poněkud vzdáleném terminálu a teleportace do HadrCafe v danou chvíli nebude možná:-( Každopádně vám přeju, ať to zkázonosné kovové šílenství vyjde maximálně skvěle;-)
Zdravím pánové,
v KH jsem se na Vás byla juknout, a také to není zrovna blízko, ale na tuto akci s omluvou nedorazím, avšak informace rozpošlu mezi své známé, tak tam z mé strany snad někdo dorazí...
Každopádně Vám přeji velký úspěch a mnoho fanouškůů
s pozdravem, Nikol
Dík za info o pátečním koncíku, snad mi to vyjde.
Mějte se fajn.