Dissolving of prodigy - Názory | Bandzone.cz

Dissolving of prodigy doom-metal / Havířov, Ostrava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Zlodějská světélka (split 2010)
    Nezařazeno
  • Teaser-Unveiling the Signs(2010)
    Nezařazeno
  • Němý motýl (2010)
    Nezařazeno
  • Otvírání Studánek/Zasněný, zoufalý (2008)
    Nezařazeno
  • Celebrations Of Trampled Flowers (1997)
    Nezařazeno
  • Affliction (1995)
    Nezařazeno
  • Alone In My Reccolections (1993)
    Nezařazeno
  • Break Of Beauty (1993)
    Nezařazeno
  • Luck Of Tears (1993)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Vihar

Nazdar. Včera jsem měl časopis Pařát v ruce. K poslechu vašeho CD jsem se ještě nedostal, ale mám to v plánu. Ať se daří, chlapi!

Michal Masox

Zdravím,doom metal není zrovna můj šálek,ale rád podporuji českou metalovou scénu,takže díky za impuls koupit si Pařát. Ze zinů se mi líbí Tuberculosis,ale Pařát už jsem taky četl. Ať se daří!

Bez profilu

Stano (Depresy)

Nazdar Reňa a spol.!
Jasne, kludne by ste mohli poslat to CD, tu sa nemam ako dostat k Paratu, ak som zrovna neni na nejakom koncerte alebo na Morave. Este ma napadlo, ze som si naposledy, ked sme sa stretli v Nitre, nechal u vas darovane CD Stvanice, tak by ste ho mohli prihodit do zasielky a nejako to spocitat. Adresu a podobne dohodneme cez postu na www.myspace.com/depresysk
Zatial vdaka a nech sa dari...
Apropo, mrknite na nas novy klip ;-)

Stano

Bez profilu

Scheryl

Zdravím:) Nove CD vlastním díky Pařátu;) Ihned jsem si ho poslechla:) je povedené...líbí se mi vaše hudba:)jen tak dal:)vaše fan Scheryl:)

David Petyrek

čus,Pařát samozřejmě vlastním,ale vaše hudba není mou krevní skupinou,takže kdyby nebylo součástí Pařátu,nic by se nestalo,s pozdravem Brutal Dave

Vader 66čert

Jako správný metloš mám pochopitelně Pařát předplacený a CD už sem taky poslouchal, ale je mi z něj tak nějak teskno.haha, čím to asi bude.666

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 1719212427303234 35 36 37 38 39