Tak tohle je už lepší, refrén rockový story je dobrej,ale aby bylo v písničce asi 15x OH Yeah...no nevim. Kdo vám ted bude hrát na bicí??
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak tohle je už lepší, refrén rockový story je dobrej,ale aby bylo v písničce asi 15x OH Yeah...no nevim. Kdo vám ted bude hrát na bicí??
Mně se to nelíbí, ty texty nejsou nic velkýho, hudba by chtěla hodně zlepšit...To že vyhodíte bubeníka, no vaše věc... Takovejch kapel jako jste vy je tady 1000, a to že vám tady napíše pár patnáctiletejch holek že jste super neznamená, že to tak fakt je(i když vaše hudba je asi dělaná jen pro ně)... Aby jste měli moji přízeň, to byste se museli opravdu hodně zlepšit....
aój..:) tak za tu Anetku máte u mě plus.. néé..luxusní songy máte... tamagotchi nejlepčí!!:)) vlastně všechny jsou dost dobré!!!: ))
Wow, no teda...je to super...jako fak kluci...tak jen doufám, že co nevidět budete jezdit koncertovat po celé čr a zavítáte i do Jablonce. Přeju hodně úspěchů...pá:-*
super :)) UŽÍVEJ,FAKT DOBREJ SONG ...PŘIDÁVÁM ;))
chlapci rika vam neco duo kotvald hlozek a holky z nasi skolky.:D:D:D:D tak chlapi vy budete lepsi:D:D:D ale musite napsat kluci z nasich jesli:D:D
hezký texty!! kucí...:) hned si vás přidám :) fakt super! taka chytlava pisnicka ten tamagotchi boy.... z toho by mohl byt hit!:D ale užívej je taky super...:D
MOj naazor :D:D vasa oblubena pesnicka z muzikalu HAIR by povedala ze FAAJJJNNN :D trosku este no neviem makajte :D ale ste super :) :D:D:D perfektnee
Hoj chcete vědět můj názor jo :D:D hej kluciii fakt se mi to líbí good hlas upe supr texty a máte taky čeký songy v tom ste doří každý chce teď poslouchat english hudbu ale vy zpívate taky česky hej klobouk dolů ste dobří! jo a song užívej je supr přidávám si vás
Já neříkám, že by se mi ten hlas nelíbil. Zní hodně dobře, ale je pravda že po čase na te umělecké škole bude ten hlas více vytrénovaný a bude to o něčem jiném. Jojo přidávám, a neboj te.UŽÍVAT si budu ;-)