Dirty Way - Názory | Bandzone.cz

Dirty Way punk-rock / Litomyšl

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • MAYUKA
    Dirty Way
  • MEZI VLKY
    Dirty Way
  • TADY A TEĎ
    Dirty Way
  • MÁM CESTU SVOU
    Dirty Way
  • VÝŠKOMĚR
    Počítej do nekonečna
  • PROTI PROUDU
    Počítej do nekonečna
  • AKTUÁLNÍ
    Počítej do nekonečna
  • PROČ
    Počítej do nekonečna
  • KAŽDODENNÍ VALENTÝN
    Počítej do nekonečna
  • SUMMER SONG
    Realita
  • PŘÍBĚHY
    Realita
  • TMA
    Realita
  • MÁM SVŮJ ŽIVOT
    Realita
  • DRUHÝ DECH
    Naše generace
  • SOFIYA
    Naše generace
  • HUDBA PRO VŠECHNY, feat. Wotka
    Naše generace

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Beny

Mně se to nelíbí, ty texty nejsou nic velkýho, hudba by chtěla hodně zlepšit...To že vyhodíte bubeníka, no vaše věc... Takovejch kapel jako jste vy je tady 1000, a to že vám tady napíše pár patnáctiletejch holek že jste super neznamená, že to tak fakt je(i když vaše hudba je asi dělaná jen pro ně)... Aby jste měli moji přízeň, to byste se museli opravdu hodně zlepšit....

Ann

aój..:) tak za tu Anetku máte u mě plus.. néé..luxusní songy máte... tamagotchi nejlepčí!!:)) vlastně všechny jsou dost dobré!!!: ))

ancka

Wow, no teda...je to super...jako fak kluci...tak jen doufám, že co nevidět budete jezdit koncertovat po celé čr a zavítáte i do Jablonce. Přeju hodně úspěchů...pá:-*

Dafča

chlapci rika vam neco duo kotvald hlozek a holky z nasi skolky.:D:D:D:D tak chlapi vy budete lepsi:D:D:D ale musite napsat kluci z nasich jesli:D:D

Pirlo

hezký texty!! kucí...:) hned si vás přidám :) fakt super! taka chytlava pisnicka ten tamagotchi boy.... z toho by mohl byt hit!:D ale užívej je taky super...:D

:Doňa

MOj naazor :D:D vasa oblubena pesnicka z muzikalu HAIR by povedala ze FAAJJJNNN :D trosku este no neviem makajte :D ale ste super :) :D:D:D perfektnee

TeSs

Hoj chcete vědět můj názor jo :D:D hej kluciii fakt se mi to líbí good hlas upe supr texty a máte taky čeký songy v tom ste doří každý chce teď poslouchat english hudbu ale vy zpívate taky česky hej klobouk dolů ste dobří! jo a song užívej je supr přidávám si vás

Ť*

Já neříkám, že by se mi ten hlas nelíbil. Zní hodně dobře, ale je pravda že po čase na te umělecké škole bude ten hlas více vytrénovaný a bude to o něčem jiném. Jojo přidávám, a neboj te.UŽÍVAT si budu ;-)

1 2 3 4 5 6 79111316192123 24 25 26 27 28 29 30 31 32