Dirty Way - Názory | Bandzone.cz

Dirty Way punk-rock / Litomyšl

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • MAYUKA
    Dirty Way
  • MEZI VLKY
    Dirty Way
  • TADY A TEĎ
    Dirty Way
  • MÁM CESTU SVOU
    Dirty Way
  • VÝŠKOMĚR
    Počítej do nekonečna
  • PROTI PROUDU
    Počítej do nekonečna
  • AKTUÁLNÍ
    Počítej do nekonečna
  • PROČ
    Počítej do nekonečna
  • KAŽDODENNÍ VALENTÝN
    Počítej do nekonečna
  • SUMMER SONG
    Realita
  • PŘÍBĚHY
    Realita
  • TMA
    Realita
  • MÁM SVŮJ ŽIVOT
    Realita
  • DRUHÝ DECH
    Naše generace
  • SOFIYA
    Naše generace
  • HUDBA PRO VŠECHNY, feat. Wotka
    Naše generace

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

tOM

Hoši, nechcete přijet k nám na koncert? je to jako kousíček dál ,ael jen tak na nějaký víkend.... víte jako kapela a kapela.Mohla by být sranda....:)

Ivana Freharová

Olla kluci pani chlapi:DPo dlouhé době jsem se zastavila na bandzone a vlezla na vás profil,vaše písničky se mi líbí,takový rytmus a spád hned bych sla zatancit:DNejvic mi liběěě zní Užívej a Život jde dál,jediny co vám jako vaše začínající fanynka musím vytknout jsou některé fotky, které jsou rozmazané:Ddoufám,že někdy zavítáte do našeho města a já si vás nafotím pořádně:DAt vám to hraje:)a přidávám:)

Leeba Silvermoon

čauvec klucciii :-) ta hudba do sebe něco má :-) je to chytlavý a v kytarách slyším takovou příjemnou lehkost, která zní fakt dost dobře. Samy víte, že na těch písničkách se dá ještě ledacos vylepšit:-) Například více hlasééé vokály, které té hudbě jenom prospějou. Jinak hudba je moooc na pohodu pstě Classic Rock. a ¨texty nejsou žádná velkolepost, jsou průměrný, ale neříkám, že jsou špatný to určitě NE!!! Dá se to poslouchat...já vím já sám nemám co radit:-)Ale Taky mám kapelu. Jinak doufám, že se někdy potkáme na společným podiu měj te se coool Čao:-)

1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32