Čáááu klucííí, včera to byla parádní akce :) Hráli jste luxusně :) Už se těším na Dolní Újezd!!! Zakalíme a zapaříme!!! :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čáááu klucííí, včera to byla parádní akce :) Hráli jste luxusně :) Už se těším na Dolní Újezd!!! Zakalíme a zapaříme!!! :)
Zdravím, především Fandu.... já si pořád nemohl vzpoenout, jak se to ta tvoje kapela jmenuje. Ještě že se znáte s klukama z Last time, tak sem na vás náhou narazil. A stojí to za to si vás pustit.... tak třeba někdy na koncertě.
awojkyyy chalani,
no problem..a mmmm dikes xD
snad niekedy na nejakej tej akcii x)
s pozdravom, Massive_Explosion
kluci jste fak super....snad se uvidíme v Makově.
Čau chlapi co nějakej společnej koncert? Ať to šlape=)
na mě malililinko tvrdší,ale jinak super hudba:-) ať vám to šlape!
není zač!já si zase vážím lidí,kteří jdou za snem:)
super...........
Respekt kluci,však budou ještě někteří čumět kam se vyvinete:)Já osobně mám sice radši trochu tvrdší muziku,nicméně fandit vám budu aj tak:)
Ahojda..sice kluky zřejmě inspirovalo několik známých kapel, nicméně je to jejich tvorba a nezpívají písně jiných skupin...takže mě se to líbí. Poslouchá se to dobře...texty jsou taky zajímavé...takže přidávám! Ať se daří Gabča