zdravim no ten son Rikej mi,co chci je fasa
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdravim no ten son Rikej mi,co chci je fasa
Hoj kluci, začínáme dávat na profil písničky z nového dema tak se přijďte mrknout :-) ... Ať to hraje !
Výborně, jestli jdeš do Přelouče na intr SOUTu, tak to se tam určitě někdy uvidíme!
Drabajs z Postresu
máte ho tam chalani
už tam je ten muj hlas drřim palce
Mate ho tam.. ten muuj hlas =o) at vam to hraje dal tak dobre jako do ted =o)=oP
Máte to tam, klucí opálěný. :)
mate mat moj hlas x)
Ahoj kapelo, nebyla by nejaka spolecna akce s torzem NAVARu? www.bandzone.cz/sebastien Peti
To by bylo fajn:)Tak až budeš tý Přelouči, tak nám dej vědět. Na pivko je čas vždycky;)