Diatribe - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Diatribe rock-pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • It Can Be (Draft)
  • Ruffled (Garage)
  • Come Over (Garage)
  • Ruffled (Live)
  • About (2012 - pracovní)

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Pátek 13. a It Can Be

(Upraveno: )

Ahoj,

dlouho jsme se neozývali, ale s radostí Vás chceme pozvat na náš koncert, který bude v pátek 13. března v klubu FreeMasonic. Spolu s námi vystoupí kapela VVMP! 

A jako omluvu za naší dlouhou neaktivitu Vás necháme nahlédnout do našeho tvůrčího procesu :) V playlistu Vám přibyla píseň It Can Be. Jde o úplně první verzi této písně (přesněji řečeno o návrh) a kdo ví, třeba Vám ji už 13. zahrajem :) (ale třeba taky nebude vůbec k poznání :P)

Příjemný poslech

Diatribe

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

When we collide

Smíchám Vám desku zadarmo, jestli chcete. Dělám to pro radost a pro to, abych se v tom zdokonaloval, kvůli penězům chodím do práce...

Pokud máte hodně omezenej rozpočet a stačí vám kvalita cca studiového dema, můžeme se domluvit i na nahrávání - tam už bych si o něco řekl (800,-/den = cca 7 hodin), protože to trvá dlouho.

Písničky na svém profilu jsem napsal/nahrál/smíchal ve stejných podmínkách, jako bych pracoval na vašich věcech - pro porovnání zvuku.

PS: nespamuju po všech stránkách kapel co by mi přišly pod ruku, vybírám sobě žánrově blízké a ty, co tu nemají nic ve zvukové kvalitě, kterou bych nepředčil.

Ať to hraje, kluci.

Bez profilu

Matěj

Ahoj!
Vaše tvorba se mi docela líbí.
Ale opravdu mne děsí název vaší kapely....
Zrovna čtu knihu Chatrč.
Nepřijde vám to prostě blbý????

Zobrazit všechny názory