zdrarec chlapi, šlape vám to dost slušně, přidávám do spřízněných :)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdrarec chlapi, šlape vám to dost slušně, přidávám do spřízněných :)
čaute chlapiny...počúvam,páčite,pridávam...:D
DObry klucííí ae pro mě už tenhle styl neni moc měký ae tak občas si tohle taky poslechnu přidávám si váss možnáá nikdy
český krumlov joo tam je krásně a ještě k tomu skládat básně:-DD máte mě tu tak se mějte kluci a přijeďte knám sem jo? zatim čusss
joo.. pohodovka...ať to hraje a přidávám...=)...zdarec
Tak paráda:)dejte vědět až to bude aktuální..přijdu se mrknout..:)
Zdar,
díky za podporu :-)
mějte se :-)
Hehe ... nemáte zač :) A díky :)
Ahoj:-), díky za pozvání... Úplně sem zapomněla, jak máte supr texty... Pá
Pěkný, taková kapela do pohody jste ;)