ahoj, hralo se dobre, ja si myslim, ze to brzo v duelu zopakujeme :) A.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj, hralo se dobre, ja si myslim, ze to brzo v duelu zopakujeme :) A.
zdravim Majkla (Bob) :-)
chvalim za vcerejsek :)
zdar,
je to tu NEW CD KAPELY MORGUS DOWN! Ochutnávky na bz: http://bandzone.cz/morgusdown
Čau moje oblíbená tlupo, mám z vás radost. Jeďte dál, život je hudba vy jí děláte náramně. Přeju vám, abyste se rychle sehráli a s novým členem zas vyrazili po českých klubech. Viva music, ať to šlape!
čau čau
28.5. v Českém Krumlově,klub Jáma
GUTALAX - gore´n ´roll Křemže
HACKDOWN - hardcore punk Pacov
KATARAKTA - fast crust ČB
začátek v 19:00 hod vstup za 50 Kč
Zdrar pánové, zdá se že máme podobný přístup k hudbě a k textům. Líbí se mi vaše tvorba, a´t to hraje dál.George
zdarec:) po roce a pul rozpadu naší kapely jsme na Bz konečne dali EP z roku 2008,poslechněte :)
ahoj!!!
24.4. ve Křemži ve vertigu:
INGROWING
DEOAG
MACHETA
HEAVING EARTH
INDOCUMENTADO
KŘEMEŽSKÝ VÝBĚR
od 19.hod 150 Kč + dáreček :)
více info zde na profilu !!!
PS.to co se stalo nás moc mrzí, život je někdy hrozná svině...
Je mi to líto! Držte se!